PL EN
Adobe Flash - Install
Wstecz

Noc Zakupów & Noc Muzeów: w ten weekend nie śpimy!


Noc Zakupów & Noc Muzeów: w ten weekend nie śpimy!Najbliższy weekend na Podhalu będzie świętem… nocnych marków! 19 maja w pasażu Fashion Street Krupówki 29 spotkają się wszyscy, którzy ekskluzywną modę i doskonałą kuchnię niezależnie od pory dnia. To idealna okazja, by przygotować się do przypadającej kolejnego dnia Nocy Muzeów, podczas której na zwiedzających filie Muzeum Tatrzańskiego czekał będzie poczęstunek od Restauracji i Cukierni Góralska Tradycja.

19 - 20 maja 2017

Fashion Street Krupówki 29, filie Muzeum Tatrzańskiego oraz zakopiańskie galerie

 

Noc Zakupów & Noc Muzeów: w ten weekend nie śpimy!

 

Najbliższy weekend na Podhalu będzie świętem… nocnych marków! 19 maja w pasażu Fashion Street Krupówki 29 spotkają się wszyscy, którzy ekskluzywną modę i doskonałą kuchnię niezależnie od pory dnia. To idealna okazja, by przygotować się do przypadającej kolejnego dnia Nocy Muzeów, podczas której na zwiedzających filie Muzeum Tatrzańskiego czekał będzie poczęstunek od Restauracji i Cukierni Góralska Tradycja.

 

Wbrew pozorom, dress code na Noc Muzeów nie jest taki oczywisty. Z jednej strony, spacerowa forma wydarzenia sugeruje raczej strój swobodny. Z drugiej jednak, w końcu odwiedzamy Władysława Hasiora, Karola Szymanowskiego i innych znamienitych artystów. Na szczęście oferta butików Fashion Street Krupówki 29 jest tak bogata, że bez problemu znajdziemy stylowe ubrania, dodatki i akcesoria, które przygotują nas także i na tę okazję. Sukienki sportowe i smart casual, piękne torebki, które zmieszczą bez problemu przewodnik po muzeach, obuwie płaskie lub na wygodnym obcasie, wyszukane dodatki, czy taliowane marynarki - to tylko kilka pozycji, które można znaleźć w letnich kolekcjach najlepszych światowych projektantów i marek. Ponieważ właściciele butików przygotowali na tę noc rabaty aż do 70%, warto pomyśleć też o innych zbliżających się okazjach.

 

Robienie zakupów jest niezwykle przyjemne, acz wyczerpujące. Znajdująca się w Fashion Street Restauracja i Cukiernia Góralska Tradycja będzie w piątek 19 maja czynna aż do 24.00, więc wieczorna wizyta w sklepach na pewno nie zostanie zakończona o pustym żołądku. Szef Kuchni przygotował z tej okazji specjalne menu, w którym znalazły się sezonowe warzywa i owoce oraz lokalne produkty, z których słynie Góralska Tradycja. Skusić się na nie warto, by nabrać sił i na kolejny wieczór – Noc Muzeów.

 

 

Noc Zakupów w Fashion Street Krupówki 29 potrwa w piątek 19 maja 2017 roku do godz.: 24.00, do tej godziny będzie także czynna Restauracja i Cukiernia Góralska Tradycja.

 

Więcej informacji: www.krupowki29.pl oraz www,goralskatradycja.pl