PL EN
Adobe Flash - Install

Lewanowicz

Pn-Sob 11:00-19:00
Niedziela 11:00-17:00

www.lewanowicz.com
+48 (18) 206-37-93
Mapa

Firma Lewanowicz posiada hiszpańskie korzenie, bo właśnie na Półwyspie Iberyjskim powstał nasz pierwszy salon. Wpływy kultury śródziemnomorskiej są nierzadko inspiracją dla nowych projektów, co wyraża się w bogatym wzornictwie, odważnych formach i kolorach.

Dokładamy wszelkich starań, aby biżuteria Lewanowicz skierowana była do indywidualnego Klienta, który oczekuje produktu niepowtarzalnego i wykonanego z materiałów najwyższej jakości. Oferujemy tylko krótkie kolekcje, sprzedawane w pojedynczych egzemplarzach, wykonane ze srebra oraz kamieni naturalnych. W naszych salonach można również odnaleźć biżuterię modową, będącą połączeniem rozmaitych materiałów – metalu, kryształów, kamieni, tkanin, a nawet piór.

Poza projektami autorskimi oferujemy takie marki, jak Ayala Bar, Reminiscence, Luxenter oraz Caleidoscopio, co sprawia, że w naszych salonach gości biżuteria z całego świata.

Proponujemy biżuterię dla Kobiet odważnych i zdecydowanych oraz poszukujących swojego stylu. Podążając za trendami mody dbamy, aby nasze projekty były jedyne w swoim rodzaju, dopasowane do charakteru naszych Klientek, podkreślały ich osobowość oraz wspierały je do realizacji zamierzonych celów. Różnorodność form oraz eklektyzm stylów sprawia, że każda Kobieta odnajdzie w naszej biżuterii odzwierciedlenie SIEBIE.