PL EN
Adobe Flash - Install

# 4F

Pn-Nd 10:00-20:00
www.4f.com.pl
+48 (18) 201-33-96
Mapa

4F jest jednym z wiodących, prężnie rozwijających się krajowych producentów i importerów wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych.

Wśród produktów 4F znajduje się specjalistyczna odzież sportowa, oraz bogata oferta akcesoriów sportowych i turystycznych. Szeroki asortyment produktów sprawia, że marka ta skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów najbardziej popularnych sportów. Wyjątkowy charakter marki, cechuje oryginalny design, bazujący na zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Przy produkcji asortymentu 4F Sport Performance stosuje materiały najwyższej jakości oraz nowoczesne technologie typu Aquatech Pro+, Thermodry, Microtherm, Supplex, oraz Meryl Skinlife. Jako jedna z nielicznych polskich firm - 4F posiada licencję amerykańskiego producenta materiałów technicznych Malden Mills (Polartec, Windblock, Bipolar itp.).

4F od 2007r. jest oficjalnym parterem i sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego, oraz MOZN (Małopolskiego Okręgowego Związku Narciarskiego). Współpracuje również z Panem Adamem Małyszem, czego efektem jest kolekcja sygnowana jego imieniem i nazwiskiem.