PL EN
Adobe Flash - Install

Purificacion Garcia

Pn-Sob 11:00-19:00
Niedziela 11:00-17:00

www.purificaciongarcia.com
+48 (18) 201-35-34
Mapa

Purificacion Garcia to hiszpańska projektantka i utalentowana znawczyni tkanin, tworząca subtelne, przyjazne i uniwersalne ubiory. Tworzone przez nią kolekcje obejmują damskie i męskie ubiory ready-to-wear, torebki, biżuterię, apaszki, buty, perfumy, okulary i inne akcesoria.
Torebki są miarą dobrego stylu. Kolekcja akcesoriów Purificacion Garcia obejmuje wszelkiego rodzaju torebki od oversize poprzez torby podróżne, aż do ekskluzywnych kopertówek. Klasycznym breloczkom, portmonetkom, rękawiczkom i portfelom towarzyszą małe akcesoria nowej generacji takie jak futerały na telefony komórkowe, pokrowce na tablety, laptopy …. wszystkie są nieodłącznymi elementami jej wszechstronnych kolekcji.
Purificacion Garcia urodziła się w północnej Hiszpanii, a dzieciństwo spędziła w Montevideo w Urugwaju. Pierwszą pracę podjęła w firmie tekstylnej, a w wieku 21 lat przeprowadziła się do Kanady, gdzie zetknęła się z przemysłem futrzarskim. Po krótkim pobycie w Nowym Jorku wróciła do Hiszpanii, gdzie pokazała swoją pierwsza pełną kolekcję w 1981 r. Do 1983 r. ugruntowała swoją pozycję na rynku, a w 1985 r. otworzyła swój pierwszy sklep w Belgii. W 1990 r. otworzyła sklepy w Tokio, Osace i Kyoto. W 1995 r. Garcia otwarła swój butik w Barcelonie, gdzie osobiście zajmowała się tzw. “new couture.”
W 1998 Garcia podpisała kontrakt z firmą STL na projektowanie, wytwarzanie i dystrybucję damskich kolekcji pret-a-porter, mody męskiej i bogatej kolekcji akcesoriów. Marka posiada obecnie ponad 50 sklepów w Hiszpanii. Od 1999 r. Garcia współpracuje z fotografem Chema Madoz, który został wyróżniony nagrodą Spanish Photography National Award. Każdego sezonu tworzą wspólnie wyjątkowe zdjęcia reklamowe będące obiektem pożądania, jak również jedne z najbardziej wyjątkowych kampanii reklamowych na hiszpańskim rynku.