PL EN
Adobe Flash - Install

Optique Exclusive

Pn-Sb: 10:00-19:00
Nd: 11:00-18:00

optique-exclusive.pl
+48 533 308 909
Mapa

Salon Optique Exclusive to nowe miejsce na modowej mapie Zakopanego, drugie takie na modowej mapie Polski.
Kamieniem węgielnym dla powstania obu tych miejsc była myśl o tym, że luksus i moda nie mogą odstraszać i rodzić poczucia dystansu. Na pewno nie w przestrzeni okularów. Okulary to - tak jak każde inne akcesorium - często najprostsza i najbardziej dostępna droga do świata wielkiej mody. Każda kolekcja opraw, każdej z marek, swój styl czerpie z jej kodu genetycznego, a tym samym najważniejszych symboli, wartości i estetycznych odniesień.

Nabywając oprawy czy to Giorgio Armani, czy MiuMiu niejako dotykamy marki. Cieleśnie i namacalnie. To jest właśnie niesamowite. Wysoka moda nie tylko w zasięgu wzroku, ale i na wyciagnięcie dłoni. Ambicją salonu Optique Exclusive jest dawanie tej mody w dobry i szlachetny sposób na co dzień, naturalnie. Dostępne marki są starannie wyselekcjonowane. Odnajdą tu Państwo najbardziej pożądane modele, kolory i kształty. Kolekcje są tylko i wyłącznie aktualne. Te same, jakie istnieją na półkach salonów europejskich stolic mody. Portfolio marek nie jest stanem "constans" - zmienia się w zależności od zgłaszanych potrzeb i światowych tendencji. Zawsze chcemy być o krok do przodu, tak aby móc dawać Państwom pierwsi to, co w przestrzeni okularów najciekawsze.

Estetycznym rygorom jakie sobie nakładamy towarzyszą te, dotyczące standardu obsługi i optometrii. Dlatego tez pracujemy na najlepszym sprzęcie, z najlepszymi producentami szkieł korekcyjnych, a personel z pełnym zaangażowaniem nie tylko sprosta wymaganiom co do klasycznego doboru opraw, lecz także tym jakościowym, związanym z jak najlepszym widzeniem.

Marki opraw oraz okularów przeciwsłonecznych:
Prada, Miu Miu, Giorgio Armani, Persol, Prada Sport, Chrome Hearts, Oliver Peoples, Dolce & Gabbana, Bvlgari, Versace, Emporio Armani, Oakley, Ray-Ban.

Soczewki okularowe: Essilor

Soczewki korekcyjne: Acuvue